خانه ---> رژیم صهیونیستی شهر «صور» در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

رژیم صهیونیستی شهر «صور» در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

رژیم صهیونیستی شهر «صور» در جنوب لبنان را هدف خمپاره 155 میلی‌متری قرار داد.شبکه “ام تی وی” لبنان گزارش داد: توپخانه اسراییل لحظاتی پیش جنوب شهر صور را در واکنش به پرتاب موشک به سرزمین های اشغالی هدف قرار داد.

براساس گزارش های اولیه توپخانه اسراییل یکی از دره های جنوب شهر صور را با خمپاره 155 میلیمتری هدف قرار داده است.

اسرائیل روز سه‌شنبه برای هشتمین روز متوالی به بمباران نوار غزه ادامه داد. درگیری‌های بین فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها پس از پیدا شدن جسد سوزانده شده یک نوجوان فلسطینی به نام محمد ابو خضیر در شرق بیت‌المقدس (اورشلیم) آغاز شد. شهرک‌نشین‌های اسرائیلی این نوجوان فلسطینی را به تلافی کشته شدن سه شهرک‌نشین اسرائیلی زنده زنده سوزانده بودند که اجساد آنها در حوالی روستای حلحول در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری پیدا شد. تل‌آویو حماس را مسئول مرگ این سه نفر می‌دانست اما حماس این اتهام را رد کرد.

ارتش اسرائیل همواره فلسطینیان ساکن غزه را که از سال 2007 به علت محاصره رژیم تل آویو با دنیای خارج ارتباطی ندارند، هدف حملات خود قرار می‌دهد.. رژیم اسرائیل با محاصره نوار غزه، حدود یک میلیون و 700 هزار ساکن این منطقه را از حقوق اساسی خود همچون آزادی تردد، داشتن شغل با حقوق مناسب و بهداشت و آموزش محروم کرده است.دراین چندروزتاکنون 185 شهروند فلسطینی در تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه شهید و 1385 تن دیگر نیز زخمی شده اند.

رژیم اسرائیل در حملات هشت روزه خود که 21 نوامبر 2012 پایان یافت، بیش از 160 فلسطینی از جمله زنان و کودکان را کشت و حدود 1200 فلسطینی دیگر را زخمی کرد.

یک نظر:

  1. مهرداد میخبر

    مرگ بر اسراییل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@