خبر های جدید

وخامت حال «سعد الکتاتنی» و انتقال وی از زندان به بیمارستان

وخامت حال «سعد الکتاتنی» و انتقال وی از زندان به بیمارستان

برخی منابع رسانه‌ای مصر گزارش دادند که «سعد الکتاتنی» از رهبران جماعت اخوان المسلمین و رئیس سابق مجلس الشعب به‌دلیل وخامت حالش از زندان به بیمارستان انتقال داده شد. در همین رابطه عبدالمنعم عبدالمقصود عضو هیئت دفاع کتاتنی گفت: تا به این لحظه موفق نشده‌ایم با وی تماسی برقرار کنیم.

وی افزود: هیچ اطلاعی درباره وضعیت جسمانی کتاتنی نداریم و حتی نمی‌دانیم که آیا همچنان در بیمارستان است یا خیر. یک منبع امنیتی مصر نیز گفت که کتاتنی پس از اجرای آزمایشات پزشکی چند روز در بیمارستان خواهد ماند و این در حالی است که نیروهای امنیتی به‌طور گسترده اطراف اتاق وی استقرار دارند.

محمد سعد الکتاتنی از رهبران جماعت اخوان المسلمین و رئیس سابق مجلس الشعب به‌دنبال عزل محمد مرسی، به‌اتهام رهبری حوادث خشونت‌بار در مصر بازداشت شد و تا کنون در زندان به سر می‌برد.

دادگاه جنایی قاهره اخیراً محمد بدیع رهبر اخوان المسلمین و تعداد دیگری از رهبران این گروه از جمله رشاد البیومی، سعد الکتاتنی، محی‌السید احمد و عصام العریان را در جریان پرونده فرار از زندان به اعدام با چوبه دار محکوم نمود.

دادگاه همچنین در پرونده جاسوسی محمد مرسی، محمد بدیع رهبر اخوان المسلمین و سعد الکتاتنی و عصام العریان و تعدادی دیگر از رهبران اخوان المسلمین را به حبس ابد محکوم کرد.

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/09/26/945943

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا