معماری
خانه ---> خبر های جدید ---> ملت مصر: بايد انتخاباتي سالم برگزار شود

ملت مصر: بايد انتخاباتي سالم برگزار شود

ملت مصر: خواهان برگزاري انتخاباتي سالم هستيم

رهبر جماعت اخوان‌المسلمين مصر امروز تاكيد كرد كه ملت مصر خواهان برگزاري انتخاباتي سالم و آزاد در كشورشان هستند.

"محمد بديع " در بيانيه‌اي كه يك نسخه آن در اختيار خبرگزاري آلمان قرار گرفت، اعلام كرد: ما چند روز ديگر با 28 نوامبر فاصله داريم كه اميدواريم مناسبتي ملي براي حمايت مردمي از نامزدهاي اصلاح‌گراي اخوان‌المسلمين و نيروهاي ملي آزاد باشد كه خواهان اصلاح امور مصر، شكوفايي كشور و محافظت از آن در برابر اقدامات مفسدان هستند.

جماعت اخوان‌المسلمون به عنوان بزرگترين گروه مخالف دولت مصر با حدود 135نامزد در انتخابات پارلماني اين كشور كه قرار است 28 نوامبر(7 آذرماه) برگزار شود، شركت مي‌كند و اعلام كرده است كه براي تصدي 30درصد كرسي‌هاي پارلمان رقابت خواهد كرد.

رهبر اخوان‌المسلمين مصر گفت: نظام مصر به جاي محافظت از كشور و شهروندان و تضمين برگزاري انتخاباتي سالم كه بيانگر خواست برحق ملت مصر است، به آزادگان و شرافتمند تعدي و از اوباش و قلدرها كه در بين مردم فتنه‌انگيزي مي‌كنند، حفاظت مي‌كند.

نيروهاي امنيتي مصر همزمان با نزديك شدن به انتخابات پارلماني، در دور جديد بازداشت‌هاي خود بيش از 250 نفر از اعضا و هواداران گروه اخوان المسلمين را بازداشت كرده و با اعمال خشونت، از گردهمايي‌هاي انتخاباتي اين گروه جلوگيري‌ كرده اند.

بديع گفت: با وجود همه موانعي كه نظام مصر براي جلوگيري از برگزاري انتخاباتي سالم و آزاد ايجاد مي‌كند، جماعت اخوان المسلمين ضمن پايبندي به اصول ثابت خويش، به راه خود براي خدمت به مردم از طريق مبارزه قانوني و مسالمت‌آميز و بدور از خشونت ادامه مي‌دهد.

برگرفته ازاهل سنت شمال شرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@

قالب وردپرس