خبر های جدید

فیس بوک حلال در ماه رمضان افتتاح می‎شود

مهر نوشته است:
درحالی که گروهی از مسلمانان در ترکيه و روسيه تصميم به راه اندازی يک شبکه اجتماعی تحت عنوان "سلام جهان" گرفته اند اعلام کردند اين مجموعه که از آن به عنوان "فيس بوک حلال" ياد مي‌شود در طول ماه مبارک رمضان افتتاح خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه زمان، عبدالواحد نيازوف رئيس" سلام جهان" با اشاره به اين که فيس بوک حلال سکويی برای فعاليت‌های حلال در اينترنت است گفت: درحال حاضر فيس بوک 800 ميليون کاربر در سراسر دنيا دارد که 300 ميليون آن مسلمان هستند، انتظار مي‌رود که اين تعداد در يک دوره 10 ساله افزايش 100 درصدی داشته باشند.

نيازوف با اشاره به اين که دفتر مرکزی اين شرکت در استانبول مستقر است گفت: هدف از انتخاب اين شهر جايگاه ويژه آن به عنوان ارتباط ميان شرق و غرب بوده است. اين پروژه يک پروژه اقتصادی بوده و با هدف خدمت به مسلمانان در جهان مدرن فعال شده است و مورد حمايت هيچ جنبش سياسی و کشور خاصی هم قرار ندارد.

سلام جهان تأکيد کرده است که کاربران آن دسترسی به برنامه های اجرايی بسياری چون مجموعه های وسيع کتابهای ميراث اسلامی در فرمتهای کتاب الکترونيکی و برنامه های آموزشی در سطوح بسياری را فراهم می کند.

نيازوف اظهار داشت که درحال حاضر اين فعاليتها در جريان است و محصول و همچنين پروژه در طول ماه مبارک رمضان راه اندازی خواهد شد.

اين شرکت علاوه بر استانبول در روسيه و مصر نيز دفاتری دارد و بين ماه های مارس و آوريل ( اسفند و فروردين) امسال دفاتر تکنيکی ديگری را در حيدر آباد هندوستان و جاکارتای اندونزی افتتاح می کند.

منبع: خبرآنلاین

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا
بستن