خبر های جدید

آغاز به کار شبکه تلویزیونی رابعه.

شبکه تلویزیونی «رابعه»، به عنوان سخنگوی سازمان بین المللی اخوان المسلمین از روز شنبه به طور رسمی کار خود را در قطر و ترکیه آغاز می کند.
عمرو عبدالهادی عضو جبهه ضمیر مصر و از حامیان اخوان المسلمین در این باره گفت:« پخش این شبکه با شعار «رابعه» در دو رنگ زرد و سیاه، از روز شنبه آغاز می شود».
شعار رابعه که چهار انگشت یک دست است از نگاه هواداران اخوان المسلمین نمادی از مقاومت است که پس از متفرق ساختن اجباری تحصن هواداران محمد مرسی رئیس جمهوری برکنار شده مصر در میدان رابعه عدویه، انتخاب شده است.
به گزارش خبرگزاری آکی ایتالیا از دوحه، عبدالهادی به عنوان مجری اولین برنامه شبکه رابعه گفت:«برنامه من با عنوان «صبح رابعه» به مدت یک ماه و در مراخل پخش آزمایشی شبکه، از دوحه قطر به روی آنتن می رود اما با آغاز سال جدید راهی ترکیه می شوم تا پخش این شبکه را از ترکیه پیگیری کنم ، این برنامه هر روز به مدت دو و نیم ساعت پخش می شود».
وی مرکز اصلی پخش شبکه رابعه را ترکیه دانست اما گفت:« برخی برنامه ها از دوحه پخش می شود».
وی درباره منبع مالی این شبکه گفت:« شبکه رابعه متعلق به اخوان المسلمین یا ائتلاف هوادار مرسی نیست، این شبکه برای افرادی است که هر کدامشان به گروهی از جمله جریان های اسلامی وابسته اند ».
وی بدون نام بردن از مالکان این شبکه گفت:« یکی از اهداف اساسی شبکه رابعه، پخش اخبار و تصاویرتظاهرات مردم مصر علیه نظامی کنونی این کشور است».

تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی ۱۳۹۲/۰۹/۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا