محمّد رسول الله

توهین دوباره به اسوه بشریت محمد مصطفی(ص)

محمد رسول اللهتوهین دوباره به اسوه بشریت محمد مصطفی(ص)

نویسنده: عبدالباسط امل

بتاریخ ۱۱ سپتامبر سال روان درست یازدهمین سالروزی به آتش کشیده شدن برج های امریکا، کشیش امریکائی تری جونز دریکی از کلیساهای آن کشور فلیمی را به نمایش گذاشت که سراسر اهانت به رهبر بشریت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وسلم گردیده بود. دراین فیلم که به همکاری دولت آزاد قبطیان و تری جونز ساخته شده است، از حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وسلم چهره خشن و عیاشی به نمایش گذاشته است. گفته می شود شخصی یهودی در نقش حضرت محمد صلی الله علیه وسلم کار کرده است. درین فیلم دشمنان خدا و دین اسلام، دین اسلام را که آئین فطرت است؛ یک دین خیلی ها خشن و امت های مسلمان را همچون وحشیان و آدم خوران نشان داده است. به تعقیب نشر این فیلم در سینماهای امریکا، ملتهای مسلمان در کشورهای همچون لیبیا، مصر، پاکستان دست به تظاهرات تندی زده اند و خواهان به محاکمه کشانیدن این ملعونان گردیده اند. ملت مبارز و انقلابی لیبیا سفیر امریکا را به قتل رساندند. رئیس جمهور جدید مصر دوکتور محمد مرسی سفری را که در اخیر این ماه به امریکا داشت؛ به دلیل اهانت به حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وسلم و جهان اسلام لغو نمود.

 

نکته قابل بحث اینست که: دولت امریکا و مقامات غرب همیشه ادعا داشته اند که ما احترام به همه ادیان داریم و هرگز نخواسته ایم بر دینی بتازیم و یا رهبرش را اهانت نمائیم ولی بارها و بارها ما شاهد بودیم و هستیم که به مقدسات مسلمانان اهانت صورت می گیرد ولی جلوش را سد نمی نمایند. باری نسخه های از قرآن را آتش زدند و آنرا در تشناب انداختند. بالای اجساد شهیدان ادرار کردند. کارتون حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وسلم را ساختند. عفت بانوان مسلمان را دریدند و هزاران هزاران جنایت دیگر که توان نوشتن آن نیست؛ را مرتکب گردیدند. جهان کفر که اصلاً نمی خواهد جلو این اعمال گرفته شود؛ اما من شکوه از ملتهای مسلمانم دارم. ملتهایکه روزگاری غیرت و شجاعت شان زبانزد خاص و عام بود. ملتهای که مال و جان شانرا در راه حفظ مقدسات خود فدا می نمودند.

 

آری شکوه دارم از ملتهای مسلمانم!

ای برادر و ای خواهر مسلمانم، تو را چه شده که حرکتی نمی کنی و عمل زشت دشمنان دین و آئینت را محکوم نمی کنی؟

مگر نمی دانی که دشمنان تا چه حد گستاخ شده اند؟

 

ما که از پیامبر مان کسی را در میان بشریت بالاتر سراغ نداریم، او از همه نزد ما ارزشمندتر است. پیامبری که عمر عزیزش را صرف برای رهائی بشریت از بند طواغیت و شیطان فدا نمود. پیامبری که آخرین سخنش (خدایا! امتم، امتم) بود. پیامبری که راضی نشد ملک الموت روحش را قبض نماید تا آنکه خدای متعال وعده رهائی مسلمین را از دوزخ داد.

 

برادر و خواهر مسلمانم!

بدان که دشمن هرگز دست ازین اعمال بر نمیدارد تا آنکه ما خود جلوش را نگیریم. دشمن هرگز نخواسته است عزت و حرمت اسلام حفظ گردد؛ بدین لحاظ پیوسته در تلاش است تا به انواع مختلف اسلام ما را، پیامبر گرانقدر ما را سبک جلوه دهند و شخصیتش را زیر سؤال برند.

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا