خانه ---> خبر های جدید ---> جنبش"حشد" از مواضع غرب در قبال انقلاب مصرانتقاد كرد

جنبش"حشد" از مواضع غرب در قبال انقلاب مصرانتقاد كرد

جنبش"حشد" از مواضع غرب در قبال انقلاب مصرانتقاد كرد

خبرگزاري آريا: عضو جنبش مردمي دموکرات تغيير در مصر موسوم به جنبش "حشد" از مواضع کشورهاي غربي بويژه آمريکا در قبال انقلاب مردمي مصر انتقاد و اين مواضع را در راستاي خدمت به نظام استبدادي مبارک و طولاني شدن دوران حکومتش دانست.

"جيهان ابراهيم" روز جمعه بر مخالفت با دخالت هاي بيگانگان در امور مصر در صورتي که به نفع مردم نباشد، تاکيد کرد و گفت: نظام استبدادي مبارک مشروعيت خود را در داخل و خارج کشور از دست داده است و هرگونه تلاش براي ابقاي آن بي نتيجه خواهد بود.

 عضو جنبش حشد افزود: ميليون ها نفر امروز و در هيجدهمين روز انقلاب مصر در ميدان التحرير در مرکز قاهره و ديگر شهرهاي مصر با برگزاري تظاهرات گسترده، با تاکيد بر عقب نشيني نکردن از خواسته هاي خود، يکپارچه سقوط نظام استبدادي مبارک را فرياد خواهند کشيد.

 وي خاطرنشان کرد: با پيوستن گسترده بخش هاي جديدي از مردم به تظاهرات مانند کارگران، کارمندان و مديران ادارات دولتي فشارها بر رژيم حاکم براي اجابت خواسته هاي تظاهرات مردمي افزايش يافته است.

 جيهان گفت: خواسته مردم کناره گيري مبارک و برچيدن نظام استبداي مصر است و اين که به مردم اجازه تعيين سرنوشت خود براي برخورداري از زندگي شرافتمندانه به دور از اقدامات سرکوبگرانه داده شود.

 وي افزود: ارتش مصر که تا اين لحظه بي طرف عمل کرده است، ابزاري به دست مقامات براي ضرب و جرح مردم نخواهد بود زيرا جزو لاينفک ملت مصر است.

برگرفته از آريا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@