خبر های جدید

علی جمعه مفتی دیکتاتور و کودتا، فتوای قتل عام اخوان را داد

علی جمعه مفتی دیکتاتور و کودتا، فتوای قتل عام اخوان را داد

طبق گزارش یکی از افسران تک تیرانداز در وزارت کشور مصر، علی جمعه با خارجی خواندن جماعت اخوان المسلمین فتوای قتل عام آنها را صادر کرده است و بیان داشته که جنگ با اخوان ارزشش از جنگ با یهود بالاتر است!!!

این افسر اعتراف می کند بنابر فتوای علی جمعه ۸۰ تن از اخوان را به قتل رسانده است، و پس از عذاب وجدان به نزد یکی از مشایخ الأزهر می رود و جریان را برایش تعریف می کند و این شیخ با علی جمعه تماس می گیرد و علی جمعه در کمال بی شرمی می گوید: این افسر را به نزد من بفرست تا پیشانی اش را ببوسم!!!

و ویدئویی از علی جمعه در یوتیوپ نشر شده که این جریان را ثابت می کند:

http://www.youtube.com/watch?v=mgQaUu2BQ0k

دکتر علی جمعه مفتی پیشین مصر در عصر مبارک به گرایش صوفیانه معروف است و در نزد برخی از فرقه ها نیز چهره ای محبوب به شمار می آید، چندسال قبل سفر ایشان به سرزمین اشغالی فلسطین موج انتقادات را در جهان اسلام بر انگیخت.

پس از روی کار آمدن دکتر مرسی بر مسند ریاست جمهوری، وی انتخاب مفتی را به خود علمای الأزهر واگذار کرد که در نتیجه دکتر شوقی ابراهیم علا بعنوان مفتی تعیین شد.

لازم به یادآوری است که علی جمعه مدعی تصوف و دارای دکترای اقتصاد است و دارای تحصیلات علوم دینی نیست، و علمای الأزهر بر عالم دین بودن او مهر تأیید نگذاشته اند.

 محکومیت سفر مفتی مصر به قدس اشغالی/ تاکید بر آزادی اسرای فلسطین

خبرگزاری فارس: (۰۱/۰۲/۹۱)سفر مفتی مصر به قدس اشغالی واکنش گروه‌های اسلامی و فلسطینی را به دنبال داشت و جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی نیز این سفر را محکوم و آن را عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی دانستند.

به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری “فلسطین الیوم”، شیخ “نافذ عزام” عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی گفت که سفر شیخ”علی جمعه” مفتی مصر به قدس اشغالی بویژه پس از انقلاب مصر تنها خدمت به رژیم اشغالگر است.

وی افزود: سفری که مجوز آن را اسرائیل صادر می‌کند هیچ حمایتی از پایداری ساکنان قدس بعمل نمی‌آورد و این سفر قبیح است.

شیخ عزام همچنین تصریح کرد: ما از مفتی مصر انتظار داشتیم که چنین اقدامی را انجام ندهد که دیگران نیز به انجام آن ترغیب نشوند زیرا چنین سفرهایی به نفع قضیه فلسطین نیست.

پیش از این شیخ”یوسف القرضاوی” با صدور فتوایی سفر مسلمانان به قدس تا زمانی که تحت اشغال رژیم صهیونیستی است حرم اعلام کرده بود اما اخیرا مبلغ یمنی، وزیر کشور اردن و مفتی مصر به قدس سفر کردند.

از سوی دیگر “عزت الرشق” عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک نوشت که سفر مفتی مصر به قدس عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی و اقدامی مردود است.

وی تاکید کرد که در سایه اشغال قدس توسط صهیونیست‌ها سفر به قدس خدمت مجانی به اشغالگران است که رژیم اشغالگر از آن استقبال می‌کند اما ملت فلسطین و ساکنان قدس مخالف آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا