خانه ---> زنجیره انسانی هواداران اخوان المسلمین در حمایت از غزه

زنجیره انسانی هواداران اخوان المسلمین در حمایت از غزه

هواداران اخوان المسلمین مصر در محکومیت تجاوز صهیونیست ها به نوار غزه، استمرار قطعی برق برخی مناطق مصر و تشدید گرانی ها، زنجیره انسانی تشکیل دادند.به نقل از المصری الیوم، طرفداران جماعت ادر جاده بین المللی دمیاط- پور سعید در مقابل روستای البصارطه و همچنین جاده دمیاط-المنصوره در مقابل شهر فارسکور و دمیاط الجدیده زنجیره انسانی تشکیل دادند.

شرکت کنندگان در این تجمع، آرام رابعه العدویه و تصاویر « محمد مرسی » رئیس جمهور  مصر را در دست داشته و با سر دادن شعارهایی آزادی زندانیان سیاسی را خواستار شدند و احکام صادره علیه آنها را محکوم نمودند.

شرکت کنندگان در این مراسم همچنین بازگشایی گذرگاه مرزی رفح را خواستار شده و تجاوزات اسرائیل علیه مردم غزه و نیز افزایش گرانی در مصر و قطعی برق را محکوم کرده و شعارهایی علیه ارتش و پلیس سر دادند.

از سوی دیگر قاضی «محمد مجدی الزنفلی» دادستان دمیاط دستور تمدید حبس 5 روزه 11 عضو اخوان المسلمین به منظور اجرای تحقیقات درباره اتهامات آنها مبنی بر دست داشتن در اغتشاشات، تحریک به خشونت، تظاهرات بدون ابلاغ قبلی و ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان و پیوستن به گروه ممنوعه را صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@