خبر های جدید

سردادن”الله اکبر”در مسجدالاقصی‌ جُرم است !

سردادن”الله اکبر”در مسجدالاقصی‌ جُرم است !

نظامیان رژیم اشغالگر قدس،یک فلسطینی را به اتهام “الله اکبر” سر دادن هنگام تجاوز شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی، بازداشت کردند. منابع محلی به مرکز اطلاع رسانی فلسطین خبر دادند که پلیس رژیم صهیونیستی، “عمر قلنسوه” از ساکنان اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ را به اتهام تکبیر هنگام تجاوز شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی بازداشت کردند و به مرکز پلیس بیت الیاهو و از آنجا به مرکز بازجویی القشله منتقل کردند.
به گفتۀ منابع محلی، شهرک نشینانِ صهیونیست صبح امروز (چهارشنبه) به منظور هتک حرمت مسجد الاقصی، با همراهی نظامیان این رژیم وارد آن شدند. این تجاوز، خشم نمازگزاران فلسطینی و طلبه هایی که در مسجد به آموزش علوم دینی مشغول بودند، برانگیخت.
نظامیان رژیم صهیونیستی، از صبح امروز، عرصه را بر فلسطینی ها تنگ کرده بود و ضمن جلوگیری از ورود بسیاری از نمازگزاران به مسجد الاقصی، کارت های شناسایی شماری از آنان را ضبط کردند. نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین به منظور اعمال فشار بر نمازگزاران فلسطینی، به صورت تحریک آمیزی، اقدام به فیلم برداری از آنان در داخل مسجد الاقصی کردند.
اما با همه این ها، نگهبانان مسجد الاقصی، صبح امروز، موفق شدند جلوی نفوذ یک زن صهیونیست به مسجد الاقصی را بگیرند. این زن با پوشیدنِ لباسِ مبدل زنان مسلمان، سعی داشت از طریق دروازه باب المجلس، وارد مسجد الاقصی شود.

منبع:پایگاه خبری شبکه العالم

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا