خبر های جدید

دیدار نماینده حماس از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

دیدار نماینده حماس از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

دکتر خالد القدومی، نماینده حرکت مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در ایران، روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه جاری از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه دیدار کرد.

دکتر خالد القدومی ابتدا در فرودگاه کرمانشاه توسط رئیس هیأت‌ اجرایی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح و همچنین مسؤولان هیأت‌ اجرایی استان و شهر کرمانشاه و مدیر عامل مؤسّسه‌ خیریه نیکوکاران احسان مورد استقبال قرار گرفت، سپس همراه هیأتی‌ در مناطق زلزله‌زده شهر و روستاهای سرپل ذهاب حضور یافت و با خانواده‌های مصیبت‌دیده و هم‌چنین اعضای جماعت دعوت و اصلاح این شهر دیدار کرد.

وی با سخنان خود آنان را به صبر و بردباری در مقابل حوادث پیش آمده دعوت نمود و از ایشان خواست با امید به لطف و رحمت خداوند به زندگی عادی باز گردند.

دکتر خالد القدومی با بیان این‌که زندگی در چادر نباید شما را از تلاش برای ساختن زندگی تازه و بهتر باز دارد، اظهار داشت: «خواهران و برادران شما در فلسطین سال‌هاست زندگی در خیمه را تجربه می‌کنند ولی لحظه‌ای از پیشرفت در زندگی اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی باز نایستاده و با توکّل‌ به خداوند در مقابل دشمن صهیونیستی مقاومت کرده و حماسه‌ها به‌وجود آورده‌اند.»

وی افزود: «شما نیز إن‌شاء‌الله شهرها و روستاهایتان را بهتر و با زیرساخت‌های محکم‌تر خواهید ساخت.»

وی در پایان ابراز داشت: «مردم فلسطین خود را شریک دردها و رنج‌های شما می‌دانند.»

دکتر خالد القدومی در خاتمه‌ی سفر خود در میان تعدادی از اعضای جماعت در شهر ثلاث باباجانی حضور یافته و همراه ایشان از محلات صدمه‌دیده شهر دیدار کرد.

منبع: اصلاح وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا