خبر های جدید

گرايش زنان مشهور اروپا به اسلام

گرايش زنان مشهور اروپا به اسلام
مؤسسه پژوهشی «YouGov» انگلستان با انتشار گزارشی، از گرايش روزافزون زنان صاحب‌نام اروپا به دين مبين اسلام خبر داد.

به گزارش رحماء به نقل از روزنامه «زمان»، در اين گزارش آمده است: علی‌رغم اينكه اسلام‌‌هراسی به سرعت در اروپا در حال رشد است، اما تعداد افرادی كه مسلمان می‌شوند نيز رشد چشمگيری را نشان می‌دهد.

اين گزارش می‌افزايد: در ميان اديان جهان، گسترش اسلام در ميان مردم در رتبه اول قرار دارد؛ در اين ميان، زنان صاحب‌نام اروپا نيز به دليل آشنايی نزديك با محافل اسلامی و امكان حضور در كنار مسلمانان، علاقه بيشتری به تشرف به اين دين الهی دارند.

بر اساس اين گزارش، بيشتر كسانی كه تازه مسلمان شده‌‌اند، احساس تعلق خاطر بيشتری به انجام وظايف دينی دارند و سعی می‌كنند تا به نحو احسن فرايض دينی خود را انجام دهند؛ اين افراد در مقابل تبعيض‌نژادی و يا توهين به اسلام سريع‌تر واكنش نشان می‌دهند و از اسلام دفاع می‌كنند.

اين گزارش در حالی منتشر شده است كه يكی از گروه‌های نژادپرست انگلستان اعلام كرده است كه در ماه‌های آتی تظاهرات‌ ضداسلامی در سراسر كشور به راه می‌اندازد تا با گرايش غيرمسلمانان به دين اسلام مقابله كند(!)

برچسب ها

یک نظر

  1. الإسلام یعلو ا ولا یعلا علیه اگر مسلمانان به تأسی ازسیره صحابه وتابعین باگفتار وکردار خود روح اسلام رامجسم کنند
    ودرتعامل باغیر مسلمان سماحت دین ونوع دوستی
    ومحبت را ابراز نمایند یقینا آنهارا شیفته اسلام واخلاق اسلامی خواهند کرد وتعداد گروندگان به اسلام روز به روز بیشتر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا