خبر های جدید

گرایش زنان مشهور اروپا به اسلام

گرایش زنان مشهور اروپا به اسلام
مؤسسه پژوهشی «YouGov» انگلستان با انتشار گزارشی، از گرایش روزافزون زنان صاحب‌نام اروپا به دین مبین اسلام خبر داد.

به گزارش رحماء به نقل از روزنامه «زمان»، در این گزارش آمده است: علی‌رغم اینکه اسلام‌‌هراسی به سرعت در اروپا در حال رشد است، اما تعداد افرادی که مسلمان می‌شوند نیز رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

این گزارش می‌افزاید: در میان ادیان جهان، گسترش اسلام در میان مردم در رتبه اول قرار دارد؛ در این میان، زنان صاحب‌نام اروپا نیز به دلیل آشنایی نزدیک با محافل اسلامی و امکان حضور در کنار مسلمانان، علاقه بیشتری به تشرف به این دین الهی دارند.

بر اساس این گزارش، بیشتر کسانی که تازه مسلمان شده‌‌اند، احساس تعلق خاطر بیشتری به انجام وظایف دینی دارند و سعی می‌کنند تا به نحو احسن فرایض دینی خود را انجام دهند؛ این افراد در مقابل تبعیض‌نژادی و یا توهین به اسلام سریع‌تر واکنش نشان می‌دهند و از اسلام دفاع می‌کنند.

این گزارش در حالی منتشر شده است که یکی از گروه‌های نژادپرست انگلستان اعلام کرده است که در ماه‌های آتی تظاهرات‌ ضداسلامی در سراسر کشور به راه می‌اندازد تا با گرایش غیرمسلمانان به دین اسلام مقابله کند(!)

یک دیدگاه

  1. الإسلام یعلو ا ولا یعلا علیه اگر مسلمانان به تأسی ازسیره صحابه وتابعین باگفتار وکردار خود روح اسلام رامجسم کنند
    ودرتعامل باغیر مسلمان سماحت دین ونوع دوستی
    ومحبت را ابراز نمایند یقینا آنهارا شیفته اسلام واخلاق اسلامی خواهند کرد وتعداد گروندگان به اسلام روز به روز بیشتر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا