معماری
خانه ---> خبر های جدید ---> اعتراض زنان اخوان المسلمين به محدوديتهاي انتخاباتي زنان

اعتراض زنان اخوان المسلمين به محدوديتهاي انتخاباتي زنان

اعتراض زنان اخوان المسلمين به محدوديتهاي انتخاباتي زنان

گروهي از زنان عضو جماعت اخوان المسلمين در محکوميت ايجاد محدوديت براي نامزدهاي زن اين جماعت در انتخابات پارلماني وعدم قبول مدارکشان در قاهره تجمعي اعتراضي برپا کردند.

به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از شبکه خبري العالم ، "عزه جرف " نامزد اخوان المسلمين از استان ششم اکتبر درحاشيه اين گردهمايي گفت: ما به خاطر اين امر به دادگاه شکايت کرده ايم و حکم به نفع ما صادر شده است اما کميسيون عالي انتخابات آن را نپذيرفته است و من و بقيه نامزدهاي استان ششم اکتبر دراين باره اعتراض داريم و خواستار احقاق حقوقمان هستيم. من شخصا در انتخابات نامزد شده ام و مدارک من در انتخابات از سوي کميسيون پذيرفته نشده است.

گروه ديگري از مخالفان و دانشجويان نيز در قاهره با برگزاري تجمعي خواستار اخراج نيروهاي نظامي از دانشگاهها شدند تجمع کنندگان عليه سياست موروثي کردن حکومت شعار دادند و با محکوم کردن تسلط 30 ساله حزب حاکم بر دولت خواستار تأمين سلامت انتخابات شدند.

عبدالحليم قنديل هماهنگ کننده کل جنبش کفايه نيز در حاشيه اين مراسم به خبرنگار العالم گفت: شرکت کنندگان در اين تجمع با سردادن شعارهايي خواستار خروج نيروهاي امنيتي از دانشگاهها و اجراي حکم دادگاه عالي اداري اين کشور در اين باره شدند. جنبش کفايه نيز همگام با نظام قضايي در مقابل نظام حاکم که از عمل کردن به احکام قضايي در اين باره شانه خالي مي کند خواهد ايستاد.

منبع : آريا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@

قالب وردپرس