خبر های جدید

استقبال مرشد عام اخوان المسلمین از شیخ دکتر یوسف القرضاوی

استقبال مرشد عام اخوان المسلمین از شیخ دکتر یوسف القرضاوی

به نقل از سایت اخوان المسلمون مرشد عام اخوان المسلمین از شیخ قرضاوی استقبال کرد. استاد دکتر محمد بدیع مرشد عام اخوان المسلمین از عالم فرزانه استاد دکتر یو سف قرضاوی رئیس اتحادیه ی جهانی علمای مسلمین استقبال کردند.
استاد قرضاوی دراین ملاقات به مناسبت عید فطر وافتتاح دفتر مرکزی اخوان المسلمین به استاد بدیع تبریک گفت واز این که استاد بدیع هیئتی را جهت عیادت از استاد قرضاوی به پایتخت قطر اعزام کرده بوده است تشکر کرد. هیئت اعزامی به قطر شامل استاد جمعه امین نائب مرشد عام ودکتر عبد الرحمان البر عضو مکتب ارشاد بوده است.


مرشد عام نیز به جایگاه شیخ قرضاوی ونقش ایشان در گسترش اسلام میانه در گوشه و کنار جهان وتوجه ونظارت وپیگیری قضایای جهان اسلام اشاره کردندو گفتند: توجه و راهنمایی های استاد قرضاوی  تاثیر سیاسی ورسانه ای بزرگی در قضایای متعدد جهان داشته است که در این میان قضیه ی فلسطین و محاصره ی باریکه ی غزه بیشترین تاثیر را از مو ضع گیری استاد قرضاوی داشته است واستاد نقش بزرگی در برانگیختن احساسات توده ها علیه ظلم واستبداد داشته اند.
در این ملاقات شیخ قرضاوی با تاکید هر چه بیشتر فرمودند: جماعت اخوان در میان حرکتهای اسلامی که به تسامح اسلام وتغییر اوضاع امت با روش نیکو دعوت میدهند در گذشته آینده نقش مهم وهمامنگ کننده ای ایفا کرده وخواهد کرد. ایشان افزودند: نظام سابق مصر تمام راه های استبداد وخود کامگی را علیه اخوان تجربه کرد تا ان را از صحنه ی جامعه حذف کند و به همین جهت با وسایل مختلف سعی کرد چهره ی اخوان را دگرگون جلوه داده وبا زندانی کردن وبازداشت هزاران نفرازاعضا و رهبران، آن حرکت را محدود سازد اما خداوند خواست تا حق با قدرت جوانان انقلابی مصر به پیروزی برسد. مرشد عام به افتخار شیخ قرضاوی ضیافت نهاری ترتیب دادند که معاونان مرشد، دبیر کل جماعت واعضای مکتب ارشاد درآن حضور یافتند.

لینک تصاویر: http://www.ikhwanonline.com/new/Article.aspx?SecID=210&ArtID=90488

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا