خبر های جدید

تولید عطر موشک در غزه

شرکت های عطر سازی در غزه عطر جدیدی را به اسم “ام ۷۵” تولید کرده اند که برگرفته از اسم موشکی است که گردان های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” در جنگ اخیر علیه غزه آن را به تل آویو شلیک کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مدیر شرکت عطرسازی “خلیک ستایل” از تولید عطر جدیدی برای زنان و مردان خبر داد که رایحه آن شبیه به بوی موشک های مقاومت است.

مهندس “شادی عدوان” تصریح کرد که شرکت “خلیک ستایل” به هرکدام از اعضای کادر وزارتی دولت فلسطین و حماس از جمله اسماعیل هنیه و خالد مشعل و هیات همراه وی در سفر اخیر به غزه، شیشه ای از این عطر هدیه داده است و این شرکت در آینده اقدام به ثبت مارک این عطر نموده و به دنبال افتتاح مرکزی برای فروش عطر در گذرگاه رفح است تا کسانی که از این گذرگاه عبور می کنند بتوانند این عطر را خریداری کنند.

هم اکنون این عطر در شیشه های سیاه و سبز برای مردان و رنگ های سیاه و صورتی برای بانوان به قیمت ۵۰ شیکل ( ۱۵ دلار) در بازارهای غزه عرضه می شود و دلیل بالابودن قیمت آن، استفاده از مواد ترکیبی عالی و مقایسه با سطح زندگی در غزه عنوان شده است.

بر روی شیشه های عطری که برای زنان تولید می شود عبارت “عطری که نمی توان در برابر آن مقاومت کرد” و بر روی شیشه های ویژه مردان عبارت “برای کسانی که عاشق پیروزی هستند” حک شده

By: نریمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا