خبر های جدید

حماس نسبت به دیدار اوباما از مسجدالاقصی هشدار داد

حماس نسبت به دیدار اوباما از مسجدالاقصی هشدار داد

دولت حماس در نوار غزه با صدور بیانیه ای در پایان نشست هفتگی‌اش نسبت به دیدار باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از مسجد الاقصی تحت نظارت صهیونیست‌ها هشدار داد و این اقدام را تلاش برای مشروعیت دادن به اشغالگری صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی و تحریک احساسات مسلمانان دانسته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از تسنیم جنبش مقاومت اسلامی فلسطین نسبت به بازدید رئیس جمهور آمریکا از اماکن مقدس مسلمانان در بیت المقدس هشدار داد.

اخوان آنلاین نوشت: دولت حماس در نوار غزه با صدور بیانیه ای در پایان نشست هفتگی‌اش نسبت به دیدار باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از مسجد الاقصی تحت نظارت صهیونیست‌ها هشدار داد و این اقدام را تلاش برای مشروعیت دادن به اشغالگری صهیونیست‌ها بر مسجدالاقصی و تحریک احساسات مسلمانان دانسته است.

دولت حماس همچنین، برداشتن نقشه فلسطین از یکی از میادین شهر بیت لحم توسط تشکسلات خودگردان در آستانه ورود باراک اوباما به این شهر را محکوم کرد.

این در حالی است که منابع خبری فلسطینی از بازداشت ده‌ها دانش‌آموز فلسطینی در آستانه در شهر الخلیل در کرانه باختری رود اردن خبر داده‌اند.

بنا بر گزارش‌ها، این بازداشت‌ها توسط نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی و در آستانه سفر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به سرزمین‌های اشغالی فلسطین صورت می‌گیرد.

از سوی دیگر، ده‌ها نفر از فلسطینیان در شهر رام الله در کرانه باختری تظاهرات ضد‌آمریکایی برگزار کرده‌اند. بیشتر تظاهرکنندگان که از جوانان فلسطینی بودند در این تظاهرات، دیدار اوباما از شهرهای رام الله و بیت لحم را محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا