خانه ---> خبر های جدید ---> بیانیه اخوان المسلمین لبیک یا اقصی

بیانیه اخوان المسلمین لبیک یا اقصی

بیانیه اخوان المسلمین:لبيك يا أقصى

ترجمه: عبدالخالق احسان

تجاوزات صهیونیست ها بر مسجد اقصی، پیوسته ادامه یافته و این مسجد مبارک شب و روز هتک حرمت شده و اشغالگران، پایمالش می کنند. حالا نمازگزاران را از وارد شدن به آن و ادای نماز منع نموده و به صهیونیست ها اجازه می دهند که به مسجد وارد شده و ساحات پاکش را آلوده سازند و نیروهای جنایتکار صهیونیست وارد آن شوند. این مسجد مبارک، جهان اسلام را فریاد زده و از آنها می خواهد که وجیبه خویش را در آزادی و نصرت مسجد و یاری اهل مسجد و مرابطین آن ادا نمایند.

حکومت های عربی و اسلامی ذلت را قبول کرده و سست عنصر شده و سازمان های جهانی توطئه می چینند و امت های عربی و اسلامی خشمگین اند و به نصرت مسجد اقصی و برادران شان در فلسطین علاقه وافری دارند.

اخوان المسلمین به مرابطین ( رزمندگان سنگر) از فرزندان فلسطین اشغالی وکسانی که با جان و مال خویش از مقدسات عرب و مسلمانان دفاع می کنند، زنده باد گفته و حمایت شان می کند و موقف های ذلیلانه حکومت های عربی، اتحادیه کشورهای عرب، سازمان همکاری اسلامی و ملل متحد را محکوم می نماید.

اخوان المسلمین باور دارد که ملت های عربی و اسلامی و بخصوص ملت بزرگ مصر، رزمندگان سنگر مقاومت و مدافعین مسجد اقصی را تنها نمی گذارد؛ آنانی که در مقابل سازمان تروریستی صهیونست سینه سپر کرده و انشاء الله محل ( اسراء و معراج) پیامبر صلی الله علیه وسلم را به زودی نجات خواهند داد.

لذا اخوان المسلمین، از تمام ملت های اسلامی می خواهد که به دعوت اتحادیه جهانی علمای مسلمین لبیک گفته و به انتفاضه نصرت مسجد اقصی در روز جمعه 23 ذی الحجه فعالانه سهم بگیرند تا صهیونست ها و مزدوران شان و توطئه گران جهانی بدانند که آزادی قدس و مسجد اقصی از پلشتی ستمگران و بلکه آزادی تمام ملت فلسطین از اشغال اسرائیل نزدیک است. (ويؤمئذ يفرح المؤمنون بنصر الله ينصر من يشاء وهو العزيز الرحيم وعد الله لا يخلف الله وعده ولكن أكثر الناس لا يعلمون)

والله أكبر ولله الحمد

الإخوان المسلمون في الثلاثاء 20 ذو الحجة, 1435 هـ الموافق 14أكتوبر2014م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@