خبر های جدید

پلمپ دفتر شبکه ماهواره ای «فلسطین الیوم» و بازداشت مدیر آن از سوی ارتش رژیم صهیونیستی

پلمپ دفتر شبکه ماهواره ای «فلسطین الیوم» و بازداشت مدیر آن از سوی ارتش رژیم صهیونیستی

شبکه تلویزیونی المنار لبنان گزارش داد: نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی بامداد روز(جمعه) با حمله به دفتر شبکه ماهواره ای «فلسطین الیوم» اقدام به بستن این شبکه و بازداشت «فاروق علیات» مدیر آن کردند.

براساس این گزارش، شمار زیادی از نیروهای ارتش صهیونیستی با خودروهای سنگین و چندین بالابر به دفتر این شبکه و همینطور دفتر شرکت رسانه ای «ترانس مدیا» در شهرهای بیرزیت و البیره در سرزمین های اشغالی حمله کرده و اقدام به مصادره تجهیزات این شرکت و محتویات دفتر این شبکه ماهواره ای کرده و آن را پلمپ کردند.

نیروهای صهیونیستی همچنین در جریان این حمله «محمد عمرو» روزنامه نگار و «شبیب شبیب» تکنسین پخش را بازداشت کردند.

ازطرف دیگر اتحادیه روزنامه نگاران فلسطین با محکوم کردن بازداشت روزنامه نگاران و فعالان عرصه رسانه و پلمپ دفاتر شبکه فلسطین الیوم و شرکت رسانه «ترانس مدیا»، اعلام کردند:چنین اقداماتی جزو سلسله جنایت های سیستماتیک و روز افزون رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه روزنامه نگاران و رسانه های فلسطینی محسوب می شود و فلاکت کابینه این رژیم را بازتاب می دهد.

اتحاد روزنامه نگاران فلسطینی همچنین از اتحادیه روزنامه نگاران عرب و جهان خواستند تا به وظایف خود در محکوم کردن چنین جنایت هایی اقدام کرده و بر مقامات این رژیم به منظور دست برداشتن از چنین اقدامات وحشیانه ای فشار بیاورند.

این اتحادیه همچنین اعلام کرد که تمامی امکانات و دفاتر خود را در خدمت شبکه ماهواره ای فلسطین الیوم و هر رسانه دیگری که از سوی صهیونیست ها هدف قرار می گیرد، قرار می دهند و همکاران روزنامه نگار را به واکنش حرفه ای نسبت به تجاوزات رژیم صهیونیستی دعوت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا