خبر های جدید

دکتر مقداد پیرصاحب استاد شایسته پاوه‌ای به درجه پروفسوری ارتقاء یافت

دکتر مقداد پیرصاحب استاد شایسته پاوه‌ای به درجه پروفسوری ارتقاء یافت

دکتر مقداد پیرصاحب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در رشته مهندسی بهداشت محیط به درجه پروفسوری رسید. دکتر مقداد پیر صاحب دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی (ph.D) مهندسی بهداشت محیط و عضو هیات علمی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پس از سالها تلاش، تحقیق و پژوهش موفق به اخذ مرتبه ی استادی شد.

دکتر پیر صاحب یکی از اعضای هیات علمی فعال و پویای دانشگاه است که کسب رتبه برترین پژوهشگر استان طی چند دوره در فاصله سال های ۱۳۹۴-۱۳۸۷ و معرفی ایشان به عنوان پژوهشگر برتر استان طی ماه جاری و سال گذشته گویای این واقعیت است که اخذ مرتبه استادی وی نتیجه تلاش مستمر و برنامه ریزی هدفمند او بوده است.

این دانشمند برجسته تاکنون توانسته بالغ بر ۱۵۰ مقاله علمی و تخصصی را در ژورنال های معتبر بین المللی به چاپ برساند.

از دیگر افتخارات پروفسور پیرصاحب می توان به ارائه بیش از ۱۰۰ مقاله‌ی علمی و تخصصی در همایش‌های ملی و بین‌المللی، تألیف ۷ جلد کتاب تخصصی دانشگاهی، ترجمه ۱ جلد کتاب تخصصی دانشگاهی و مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای بیش از ۱۰۰ طرح ملی و بین‌المللیِ مهندسیِ صنعت آب و محیط زیست اشاره کرد.

گفتنی است این موفقیت بزرگ برای اولین بار توسط یکی از مفاخر علمی شهرستان پاوه حاصل گردیده است و از مسوولین انتظار می رود به پاس سالها تلاش و جهد علمی بنحو شایسته ای از این سرمایه ارزشمند در مراسمی ویژه تجلیل و تقدیر بعمل آورند.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا