خبر های جدید

پیش نویس قانون صهیونیستی موسوم به رائد صلاح

پیش نویس قانون صهیونیستی موسوم به رائد صلاح

 

یکی از اعضای حزب "اسرائیل خانه ما" در کنست رژیم صهیونیستی قصد دارد پیش نویس قانون موسوم به "رائد صلاح" را به پارلمان این رژیم ارائه دهد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی، الکس میلر رئیس کمسیون آموزش و پرورش کنست صهیونیستی پیش نویس این قانون را به کنست ارائه خواهد داد.

 

به موجب این قانون تمامی شخصیت های عضو گروه های مقاومت فلسطین (که رژیم صهیونیستی از اصطلاح "سازمان های تروریستی" علیه آنها استفاده می کنند) از ورود به موسسات آموزشی مانند مدارس و دانشگاه های واقع در اراضی اشغالی سال ۴۸ منع خواهند شد و تنها با موافقت وزارت آموزش و پرورش دولت عبری مجاز به این کار هستند.

 

میلر در عین حال اظهار داشت که اگر دولت انگلیس اقدام به بازداشت شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی اراضی اشغالی سال ۴۸ در خاک خود کرده است، هیچ توجیهی برای حمایت دولت عبری از این مساله وجود ندارد.

 

لازم به ذکر است که مراجع امنیتی انگلیس در راستای همکاری های خود با مراجع صهیونیستی در آخرین ساعات سه شنبه شب گذشته شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی اراضی اشغالی سال ۴۸ را که به لندن سفر کرده است، بازداشت کرده و مدعی شدند که وی خطری کلی علیه انگلیسی ها به شمار می رود. لندن اعلام کرده است که سخنرانی شیخ صلاح در جمع نمایندگان پارلمان این کشور می تواند انگلیس را در تنگنای شدید در مقابل رژیم صهیونیستی قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا