خانه ---> خبر های جدید ---> خانواده ۷۰۰ نفری در مالزی به مناسبت عید فطر دورهم جمع شدند+عکس
 اعضای یک خانواده ۷۰۰ نفری مالزیایی درحالی به مناسبت عید فطر دور هم جمع شدند که تعدادی از آنها از کشورهای دور خود را به این جشن رسانده بودند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، اعضای یک خانواده 700 نفری در مالزی به مناسبت آنچه که آنها اتحاد مجدد این خانواده بزرگ نامیدند در روز عید فطر دور هم جمع شدند. 

خانواده ۷۰۰ نفری در مالزی به مناسبت عید فطر دورهم جمع شدند+عکس

 

اخبار جهان اسلام: اعضای یک خانواده ۷۰۰ نفری مالزیایی درحالی به مناسبت عید فطر دور هم جمع شدند که تعدادی از آنها از کشورهای دور خود را به این جشن رسانده بودند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، اعضای یک خانواده 700 نفری در مالزی به مناسبت آنچه که آنها اتحاد مجدد این خانواده بزرگ نامیدند در روز عید فطر دور هم جمع شدند. «شیخ علاء الدین ابوبکر» رئیس این طایفه بزرگ گفت: این 683 نفر متعلق به 100 خانواده از تبار «پهلوان کامپونگ پایا» بنیانگذار روستای «توک نای دین» که روستای پدری آنها محسوب می‌شود هستند.

 وی همچنین گفت: ما فقط می‌دانیم که جد ما در سال 1792 از تایلند به مالزی آمده و آرامگاه وی در پهلوان پایا قرار دارد.

 براساس این گزارش، مسلمانان مالزی که اکثریت این کشور 27 میلیون نفری را تشکیل می‌دهند هر ساله و به مناسبت روز عید فطر و پایان یک ماه روزه داری طبق یک آیین سنتی به زادگاه‌های خود سفر می‌کنند و با سایر اعضای خانواده خود دیدار می‌کنند.

 این سی و نهمین مرتبه دیدار سالانه اعضای خانوداه توک نای دین است که بعضی از اعضای آن از آمریکا، انگلیس، عربستان و مکزیک در آن حضور یافته بودند.

منبع: اخبار جهان اسلام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@