جهان اسلاممطالب جدید

حوادث نقاب از چهره برمیدارند، رهبر کاتولیک ها از اینکه ایاصوفیه به مسجد تبدیل شد خیلی غمگین شدم

حوادث نقاب از چهره برمیدارند، رهبر کاتولیک ها از اینکه ایاصوفیه به مسجد تبدیل شد خیلی غمگین شدم

نویسنده: محمود ” حماد”

رهبر کاتولیک های جهان گفت : ازین که ایاصوفیه به مسجد تبدیل شد خیلی غمگین شدم.

انسان ها و گروه های تقدم طلب و تک طلب مدام میخواهند اهداف شان را در ورای کارهای تظاهر گونه شان بپوشانند و تظار کنند که همه یکسان اند و هیچ فردی بردیگری برتری ندارد و همه در یک صف واحد قرار دارند که به یک مسیر به پیش میروند ولی گاهی حادثه و واقعه رخ میدهد که برخلاف میل شان همه چیز برملا میشود و ناخود آگاه لب به سخن میگشایند و درد و غم واقعی شان را آشکار میکنند.

در این مورد بخوانید: مسجد ایاصوفیه استانبول با امضای جعلی تبدیل به موزه شده است

 

رهبران کاتولیک، ارتودکس مدام و مدافعین مسحیت مدام در مقالات و سخنان شان میگفتند : هیچ دینی بر دینی دیگر برتری ندارد و همه یکسان انسان ها را به هدف میرساند، عیسویت، یهودیت و اسلام همه در یک ردیف اند که، خدا را برای انسان ها معرفی میکنند و مسیر رسیدن به بهشت را برای همه هموار میکنند، و هیچ فردی عیسوی، یهودی و مسلمان بر دیگری برتری ندارد. حتی درین زمینه کتاب های نوشتند همگون : صراط های مستقیم  و صدها مقاله پیرامون پورولاریزم دینی به رشته تحریر در آوردند که هدف همه این بود که همه ادیان در یک ردیف قرار دارند.

 

ولی تبدیل شدن ایاصوفیه به مسجد نقاب از چهره ها برداشت و آشکار نمود که آنها چیزی دیگر میخواهند و هیچ از عمق دل به این باور نیستند که ” همه ادیان در یک ردیف قرار دارند ” زیرا، اگر چنین میبود اشکال در کجای این است که یک موزیم به مسجد تبدیل شود، و به جای تکت گرفتن، بدون تکت وارد آن شوند و دو رکعت نماز اداء کنند.

در این مورد بخواندید : تحلیلی بر بازگرداندن و بازگشایی مسجد ایاصوفیه …

مگر این سختر از آن بود که در بوسنی ۲۰۰ هزار مسلمان کشته شد و بر ۳۰۰ هزار زن مسلمان تجاوز صورت گرفت و بر دختران پاین هفت سال تجاوز های گروهی صورت گرفت. مگر این کار درد آورتر ازین بود که صدها مسجد در اندلس به کلیسا و موزیم مبدل گردید، آیا درد آورتر از این است که مسجد بابری ها در هند به بت خانه تبدیل شود؟ آیا این غمگینتر از آن بود که زنان مسلمان را در آیغور چین عقیم نمودند ووو.

 

پس کجاست آن همه حرف های تساوی میان پیروان ادیان؟ کجاست آن همه دغدغه های که گوش جهانیان را کر کرده بود؟

راست حرف این است که، تبدیل شدند ایاصوفیه به مسجد این واقعیت را برملا ساخت که، ادیان و پیروان آنها در یک ردیف نیستند و همواره در ورای این سخنان چیزی دیگری نهفته است،  و آن اینکه: باید در جهان یک دین غالب باشد و آن همه عیسویت و باید پیروی یک مذهب بر جهان سیطره قدرت داشت باشد وآن هم مسیحیان و باید در هیچ جای و هیچ مکانی بنام مسلمان و اسلامی وجود نداشته باشد.

 

پس هوشیار باشید و بدانید که جهان مسیحیت همواره در پی نابودی مسلمانان اند.

حالا کسانیکه با تبدیل شدن ایاصوفیه به مسجد، مخالف بودند ببینند که در صف کی ها قرار دارند؟

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا