خبر های جدید

نویسنده آمریکایی: در صورت انتخابات شفاف اسلام گراها بازهم پیروزند

نویسنده آمریکایی: در صورت انتخابات شفاف اسلام گراها بازهم پیروزند

يک نويسنده آمريکايي تاکيد کرد، اگر در مصر انتخابات آزاد برگزار شود ، بازهم جريان هاي اسلامي پيروز انتخابات خواهند بود.
به گزارش خبرگزاري آريا ، “نوآم چامسکي”، گفت، نه تنها انتخابات شفاف، بلکه شکست اقتصادي در اين کشور نيز منجر به روي کار آمدن مجدد گروههاي اسلامي مي شود.
چامسکي افزود، ژنرال هاي مصري نمي توانند خود را قانع سازند که دوران حاکميتشان به سر آمده است و ديگر نمي توانند بر کشور مسلط باشند.
اين نويسنده امريکايي گفت، نظاميان مصر نمي توانند بپذيرند که در سايه حاکميت اسلام گراياني زندگي کنند که وزن و اعتباري در جهان دارند، زيرا مي دانند چنين اتفاقي آنان را ملزم مي کند تا سود شرکت هاي زير نظر ارتش را که 70 ميليارد پوند مصري در سال برآورد مي شود ، به خزانه دولت برگردانند.
چامسکي تصريح کرد، ارتش مصر نمي تواند بپذيرد 69 ميليارد پوند را به خزانه دولت برگرداند و خود به يک ميليارد پوند آن اکتفا کند، زيرا آن 69 ميليارد پوند به جيب فرماندهان ارتش واريز مي شود با اين حال، شگفت انگيز اين است که هنوز در ارتش کساني هستند که در توهم به سر مي برند و از ملي گرايي ، تاريخ ، جنگ ها و پيروزي ها دم مي زنند.
اين نويسنده و انديشمند امريکايي تاکيد کرد، واقعيت اين است، که فرماندهان ارتش مصر خون فقراي کشور را مي مکند و دارايي مردم را ميان خود تقسيم مي کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا
بستن