زندگی نامه

مختصری در مورد دعوتگر نامی کَرد حاجی کاروان

مختصری در مورد دعوتگر نامی کَرد حاجی کاروان
– نام کامل ایشان «کنعان نجم الدین احمد» است و در سال 1970 میلادی(1348شمسی) در محله ی امام قاسم کرکوک دیده به جهان گشوده است. مراحل مختلف تحصیل را با موفقیت پشت سر گذاشته و پس از اتمام تحصیلاتش، کرکوک را ترک نموده و به شهر اربیل می رود و در آن جا با مؤسسه ی خیریه «رابطه ی اسلامی کُرد» آشنا شده و به منظور خدمت به هم وطنانش در مؤسسه مذکور به فعالیت و تلاش بی وقفه می پردازد.
– در تاریخ 4/4/94 (1373/1/15) به کمک چند نفر از دوستانش رادیو «صدای حذب اتحاد اسلامی» را تأسیس نمودند. و در سال 1997 (1375) به عنوان مدیر رادیو منصوب شدند و در مدت چند سال مدیریت خویش توانست برنامه های بسیار سودمندی پخش کند.
– در سال 1999 (1377) میلادی به منظور دعوت اسلامی به چند کشور اروپایی سفر کرد و در اصلاح کردهای مقیم اروپا نقش خوبی را ایفا نمود. در سال 2003 (1382) دوباره به کردستان برگشت و به امور خیریه و دعوت اسلامی مشغول شد و از آن موقع تا کنون اقدامات بسیار ارزنده ای در این زمینه انجام داده که برخی از سخنرانی ها و برنامه های حکمت آمیزشان از شبکه جهانی سپیده پخش شده اند که عده ی زیادی از مردم، خصوصاً جوانان را تحت تأثیر قرار داده است، طوری که در میان جوانان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.
– ایشان متأهل بوده و داماد شخصیت نامی کردستان، «ماموستا جمیل علی» است و اکنون صاحب 4 فرزند می باشد.
– وب سایت شخصی حاجی کاروانی و ایمیل و تلفن تماس با ایشان
ایمیل اختصاصی حاجی کاروان (فقط به زبان کردی)
info@bextewery.com
شماره تماس : 009647504569263 – خارج عراق
07504569263 – داخل عراق
برچسب ها

‫۴ نظرها

  1. سلام. ئيوه كه له شنؤ پرسيارتان بو له حاجي كاروان. بؤ ناراحتن. هر خؤم له برنامه يةك له حاجي كاروان بيستمه كه هر ئيمة ژناني مسلماني بهشتي ئةبين به حوري. ئيتر ئةونه خؤتان ناراحت مةكةن. خوا زؤر مهربان ترة لةوةية خؤتان ناراحت كةن و له بهشت دل ئيوه بشكينيت. انشاءالله هر خؤتان حؤري ئةبن بؤ شوةكةتان لة بهشت. آمين.

  2. سه لام جه نابی ماموستا حاجی کاروان

    من سه فیا له له شنو وه پیوه ندیم گرتوه پرسیارم سه باره ت به حوری به هه شته که ژیانی لی تال کردوم .چون ئه گه رئه وجوره بیت که ماموستایانی ئایینی ده لین من باوه رم به دین وعه داله ت نامینی چون به هیچ جوریک بوم قه بوول ناکریت له به هه شتیش دا هاوسه ره که م ژنیکی دیکه ی هه بیت.

    هه روه ها تکایه کاتی سوخه نرانیه کانتان له کانالی سپیده رابگه یینن.

  3. نام ایشان حاج کاروانی نیست ، حاجی کاروان است این ی آخر اضافی است.
    ار حاجی کارون هر چی بگیم کم گفتیم فقط باید گفت این عمرخالد کردستان است در ضمن ایشان در انتخابات پارلمان عراق در لیست اتحاد اسلامی در شهر کرکوک بیشترین آرا را کسب نمودند و به مجلس راه یافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا