خانه ---> خبر های جدید ---> تا دو ماه آينده در هفته ده هزار نفر در اثر ابتلا به ابولا کشته خواهند شد

تا دو ماه آينده در هفته ده هزار نفر در اثر ابتلا به ابولا کشته خواهند شد

سازمان بهداشت جهاني اعلام کرد که هم‌اينک درصد کساني که آلودگي آنها با ويروس ابولا منجر به مرگ‌شان مي‌شود به 70درصد افزايش پيدا کرده‌ است.
، سازمان بهداشت جهاني اعلام کرد که انتظار مي‌رود طي دو ماه آينده هر هفته 10 هزار مورد جديد ابتلا به ويروس ابولا در جهان رخ بدهد.
بر اساس اين گزارش، اين در حالي است که بنا بر اعلام اين سازمان، تعداد موارد جديد ابتلا به ابولا در چهار هفته گذشته هزار مورد در هفته بوده است.
مقامات سازمان بهداشت جهاني همچنين اعلام کردند هم‌اينک درصد کساني که آلودگي آنها با ويروس ابولا منجر به مرگ‌شان مي‌شود به 70درصد افزايش پيدا کرده‌ است.
يکي از کارکنان سازمان ملل متحد که در کشور آفريقايي ليبريا مبتلا به ابولا شده بود امروز (سه شنبه) در بيمارستان شهر لايپزيگ آلمان جان سپرده است.
اين شهروند سوداني که در مأموريتي از سوي سازمان ملل به ليبريا رفته بود با وجود مراقبت‌هاي شديد پزشکي جان خود را از دست داده است.
هفته گذشته نيز دبيرکل سازمان ملل در نشست سالانه بانک جهاني و صندوق بين‌المللي پول در واشنگتن خواستار افزايش بيست برابري کمک‌هاي ارسالي به غرب آفريقا براي مبارزه با بيماري ابولا شده بود.
منبع: خبرگزاری موج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

تلگرام نوگرا »»» مطالب سایت + عکس + کلیپ + نوشته های کوتاه متنوع + با ما همراه باشید . eslahe@