خبر های جدیدسياسي اجتماعيمطالب جدید

ابراز نگرانی جماعت از اخراج معلمان در آذربایجان غربی

ابراز نگرانی جماعت از اخراج معلمان در آذربایجان غربی

معاون اجرایی جماعت در استان آذربایجان غربی از اخراج معلمان در این استان ابراز نگرانی کرد.

بنا به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، در نشست اخیر هیأت اجرایی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح ایران که در روزهای ۵ و ۶آذرماه جاری در تهران برگزار شد، معاون مسؤول استان آذربایجان غربی از ادامه‌ی روند رد صلاحیت اعضا و هواداران جماعت در استان در استخدامهای دولتی ابراز نگرانی کرد.

وی ضمن انتقاد از این اقدام، بیان داشت که در هفته جاری ابلاغ دو نفر دیگر نیز که در استخدام آموزش و پرورش بودند بدون ذکر دلیل لغو شده است. وی ابراز امیدواری کرد که مسؤولان امر در دولت تدبیر و امید، از ادامه تضییع حقوق حداقلی شهروندی پرهیز کرده و رعایت حقوق عموم شهروندان ایرانی خصوصاً اهل سنت را سرلوحه کار خود قرار دهند. وی همچنین اظهار داشت که از دولت اعتدال انتظار می رود در بحبوحه بحرانهای کم سابقه ی هویتی در همسایگان شرقی و غربی کشور، زمینه را برای ارتقای همبستگی ملی فراهم نماید.

گفتنی است در چند سال اخیر، لغو ابلاغ و اخراج معلمان در این استان به اتهام منسوب بودن به جماعت دعوت و اصلاح ایران، بطور بی‌سابقه ادامه داشته است.

‫۴ دیدگاه ها

  1. مد شده هرکی نماز و روزه بگیره اخراجش می کنند!!! نه ببخشید
    با اخراج شایسته ترین ها دارن جواب بزرگواری های جماعت را میدهن!!!!

  2. در سردشت تا کنون ۷ نفر از معلمان دلسوز و فداکار که نمونه صداقت و پاکی بودند از کار برکنار شدند البته دونفر دیگر هم، یکی کارمند دانشگاه آزاد و دیگری کارمند فوریت های پزشکی بود نیز از کار برکنا شدند.

  3. سلام
    واقعا جای تاسف است اخر به چه جرمی و چه دلیل ؟؟؟!!!
    متاسفانه در شهر ما هم برای غیر معلمان افتاده است و نه تنها در امر تدریس حتی در سایر شغل ها هم مانع شده اند و در امر ادامه تحصیل همچنین…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا