خبر های جدیدسياسي اجتماعيمطالب جدید

ابراز نگرانی جماعت از اخراج معلمان در آذربایجان غربی

ابراز نگرانی جماعت از اخراج معلمان در آذربایجان غربی

معاون اجرایی جماعت در استان آذربایجان غربی از اخراج معلمان در این استان ابراز نگرانی کرد.

بنا به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، در نشست اخیر هیأت اجرایی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح ایران که در روزهای ۵ و ۶آذرماه جاری در تهران برگزار شد، معاون مسؤول استان آذربايجان غربي از ادامه‌ی روند رد صلاحيت اعضا و هواداران جماعت در استان در استخدامهاي دولتي ابراز نگراني كرد.

وی ضمن انتقاد از اين اقدام، بيان داشت كه در هفته جاري ابلاغ دو نفر ديگر نيز كه در استخدام آموزش و پرورش بودند بدون ذكر دليل لغو شده است. وي ابراز اميدواري كرد كه مسؤولان امر در دولت تدبير و اميد، از ادامه تضييع حقوق حداقلي شهروندي پرهيز كرده و رعايت حقوق عموم شهروندان ايراني خصوصاً اهل سنت را سرلوحه كار خود قرار دهند. وي همچنين اظهار داشت كه از دولت اعتدال انتظار مي رود در بحبوحه بحرانهاي كم سابقه ي هويتي در همسايگان شرقي و غربي كشور، زمينه را براي ارتقاي همبستگي ملي فراهم نمايد.

گفتنی است در چند سال اخیر، لغو ابلاغ و اخراج معلمان در این استان به اتهام منسوب بودن به جماعت دعوت و اصلاح ایران، بطور بی‌سابقه ادامه داشته است.

برچسب ها

‫۴ نظرها

  1. مد شده هرکی نماز و روزه بگیره اخراجش می کنند!!! نه ببخشید
    با اخراج شایسته ترین ها دارن جواب بزرگواری های جماعت را میدهن!!!!

  2. در سردشت تا کنون ۷ نفر از معلمان دلسوز و فداکار که نمونه صداقت و پاکی بودند از کار برکنار شدند البته دونفر دیگر هم، یکی کارمند دانشگاه آزاد و دیگری کارمند فوریت های پزشکی بود نیز از کار برکنا شدند.

  3. سلام
    واقعا جای تاسف است اخر به چه جرمی و چه دلیل ؟؟؟!!!
    متاسفانه در شهر ما هم برای غیر معلمان افتاده است و نه تنها در امر تدریس حتی در سایر شغل ها هم مانع شده اند و در امر ادامه تحصیل همچنین…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دادن معادله امنیتی الزامی است . *

دکمه بازگشت به بالا